Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 19 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbonhidratlar | 38g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 7g |
| Doymuş | 1g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 500mg |
Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 19 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keten tohumlu ve kabak çekirdekli ekşi maya ekmeği 100g başına 19 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →