Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kelebek makarna glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kelebek makarna glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kelebek makarna kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 157 kcal |
| Karbonhidratlar | 30.9g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.8g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1.3g |
| Protein | 5.8g |
| Yağ | 0.9g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 1mg |
Kelebek makarna glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kelebek makarna düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kelebek makarna 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →