Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış tam tahıllı makarna glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış tam tahıllı makarna glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış tam tahıllı makarna kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 124 kcal |
| Karbonhidratlar | 26g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.7g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.6g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 0.9g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.7g |
| Sodyum | 5mg |
Haşlanmış tam tahıllı makarna glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış tam tahıllı makarna düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış tam tahıllı makarna 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →