Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kefir 2% glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Kefir 2% glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kefir 2% kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 52 kcal |
| Karbonhidratlar | 4.8g |
| Şekerler (toplam) | 4.8g |
| Doğal | 4.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 3.4g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 0.8g |
| Sodyum | 40mg |
Kefir 2% glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kefir 2% düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kefir 2% 100g başına 1.4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →