Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kayısı granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kayısı granola glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kayısı granola kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 1.8g |
| Çözünmez | 4.2g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 9g |
| Sodyum | 120mg |
Kayısı granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kayısı granola orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kayısı granola 100g başına 36 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →