Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavuzlu buğday ekmeği glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kavuzlu buğday ekmeği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kavuzlu buğday ekmeği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 47g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 450mg |
Kavuzlu buğday ekmeği glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavuzlu buğday ekmeği orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kavuzlu buğday ekmeği 100g başına 28 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →