Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif siyez ekmeği glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 31 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Hafif siyez ekmeği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Hafif siyez ekmeği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbonhidratlar | 47g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 8.5g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 420mg |
Hafif siyez ekmeği glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 31 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Hafif siyez ekmeği orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Hafif siyez ekmeği 100g başına 31 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →