Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
hardal mayonez glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, hardal mayonez glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
hardal mayonez kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 520 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 55g |
| Doymuş | 7g |
| Doymamış | 46g |
| Sodyum | 900mg |
hardal mayonez glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
hardal mayonez düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
hardal mayonez 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →