Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ham şeker glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 65 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Ham şeker glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ham şeker kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 387 kcal |
| Karbonhidratlar | 99.5g |
| Şekerler (toplam) | 99.5g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 99.5g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 1mg |
Ham şeker glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 65 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ham şeker orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ham şeker 100g başına 65 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →