Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 3g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 1.8g |
| Sodyum | 180mg |
Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif hindistan cevizi sütü veya badem sütü ile mercimek köri 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →