Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 260 kcal |
| Karbonhidratlar | 48g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 3.3g |
| Sodyum | 500mg |
Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Güneşte kurutulmuş domatesli ekmek 100g başına 34 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →