Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az tuzlu nohut miso glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Az tuzlu nohut miso glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Az tuzlu nohut miso kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 5g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 3.5g |
| Sodyum | 2500mg |
Az tuzlu nohut miso glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Az tuzlu nohut miso düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Az tuzlu nohut miso 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →