Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 77g |
| Şekerler (toplam) | 0.7g |
| Doğal | 0.7g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7.5g |
| Yağ | 2.8g |
| Doymuş | 0.6g |
| Doymamış | 2.2g |
| Sodyum | 5mg |
Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Az işlenmiş tam tahıllı kahverengi pirinç gevreği 100g başına 42 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →