Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ayçekirdeği dolgusu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Ayçekirdeği dolgusu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Ayçekirdeği dolgusu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 617 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 17g |
| Yağ | 56g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 47g |
| Sodyum | 5mg |
Ayçekirdeği dolgusu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Ayçekirdeği dolgusu düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Ayçekirdeği dolgusu 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →