Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ayçekirdeği ezmesi glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Ayçekirdeği ezmesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Ayçekirdeği ezmesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 617 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 7.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 17g |
| Yağ | 56g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 47g |
| Sodyum | 5mg |
Ayçekirdeği ezmesi glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Ayçekirdeği ezmesi düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Ayçekirdeği ezmesi 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →