Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 260 kcal |
| Karbonhidratlar | 4g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 24g |
| Doymuş | 4g |
| Doymamış | 16g |
| Sodyum | 700mg |
Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokadolu ve limonlu yumurtalı makarna 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →