Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado ve Dijon hardalı kreması glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Avokado ve Dijon hardalı kreması glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokado ve Dijon hardalı kreması kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 15g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 11g |
| Sodyum | 650mg |
Avokado ve Dijon hardalı kreması glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Avokado ve Dijon hardalı kreması düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokado ve Dijon hardalı kreması 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →