Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado Tikki glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Avokado Tikki glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Avokado Tikki kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 22g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 9g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 7g |
| Sodyum | 350mg |
Avokado Tikki glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Avokado Tikki orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Avokado Tikki 100g başına 10 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →