Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado tarhun sirkesi sosu glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Avokado tarhun sirkesi sosu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokado tarhun sirkesi sosu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 1.8g |
| Doymamış | 9.5g |
| Sodyum | 15mg |
Avokado tarhun sirkesi sosu glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Avokado tarhun sirkesi sosu düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokado tarhun sirkesi sosu 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →