Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado tatlısı kakao ve stevia ile glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Avokado tatlısı kakao ve stevia ile glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokado tatlısı kakao ve stevia ile kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 10mg |
Avokado tatlısı kakao ve stevia ile glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Avokado tatlısı kakao ve stevia ile düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokado tatlısı kakao ve stevia ile 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →