Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aromalı şurup glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 44 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Aromalı şurup glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Aromalı şurup kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbonhidratlar | 68g |
| Şekerler (toplam) | 68g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 68g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
Aromalı şurup glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 44 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Aromalı şurup orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Aromalı şurup 100g başına 44 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →