Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aroma bazı glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Aroma bazı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Aroma bazı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 200 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 20g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 15g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 12000mg |
Aroma bazı glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Aroma bazı yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Aroma bazı 100g başına 28 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →