Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
жути кромпир има гликемијски индекс 58, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим vegetables, жути кромпир се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
жути кромпир је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 77 kcal |
| Угљени хидрати | 17.5g |
| Шећери (укупно) | 0.8g |
| Природни | 0.8g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 2.2g |
| Растворљива | 0.7g |
| Нерастворљива | 1.5g |
| Протеини | 2g |
| Масти | 0.1g |
| Засићене | 0.03g |
| Незасићене | 0.01g |
| Натријум | 6mg |
жути кромпир има гликемијски индекс 58, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
жути кромпир има умерен гликемијски индекс (58). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
жути кромпир има гликемијско оптерећење 10 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →