Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
бисквитна подлога има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 42 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, бисквитна подлога се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
бисквитна подлога је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 480 kcal |
| Угљени хидрати | 65g |
| Шећери (укупно) | 25g |
| Природни | 5.0g |
| Додати | 20g |
| Влакна | 2g |
| Растворљива | 0.6g |
| Нерастворљива | 1.4g |
| Протеини | 5g |
| Масти | 22g |
| Засићене | 12g |
| Незасићене | 8g |
| Натријум | 400mg |
бисквитна подлога има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 42 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
бисквитна подлога има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
бисквитна подлога има гликемијско оптерећење 42 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →