Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnjene žitne blazinice ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 56 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se polnjene žitne blazinice uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
polnjene žitne blazinice lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 420 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 75g |
| Sladkorji (skupaj) | 28g |
| Naravni | 3.0g |
| Dodani | 25g |
| Vlaknine | 3g |
| Topne | 0.9g |
| Netopne | 2.1g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 12g |
| Nasičene | 5g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 350mg |
polnjene žitne blazinice ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 56 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
polnjene žitne blazinice ima visok glikemični indeks (75). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
polnjene žitne blazinice ima glikemično obremenitev 56 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →