Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnjena soja ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se polnjena soja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnjena soja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 140 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 10g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4g |
| Topne | 1.2g |
| Netopne | 2.8g |
| Beljakovine | 12g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 5g |
| Natrij | 350mg |
polnjena soja ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
polnjena soja ima nizek glikemični indeks (25), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnjena soja ima glikemično obremenitev 3 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →