Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 42 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 390 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 60g |
| Sladkorji (skupaj) | 25g |
| Naravni | 7.0g |
| Dodani | 18g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 5g |
| Maščobe | 15g |
| Nasičene | 8g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 180mg |
Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 42 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Polmesečki pecivi z marmelado iz sliv ima glikemično obremenitev 42 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →