Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pirin kruh brez sladkorja ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 24 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Pirin kruh brez sladkorja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pirin kruh brez sladkorja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 240 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 45g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 5g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 2.1g |
| Natrij | 480mg |
Pirin kruh brez sladkorja ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 24 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Pirin kruh brez sladkorja ima nizek glikemični indeks (54), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pirin kruh brez sladkorja ima glikemično obremenitev 24 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →