Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piškoti brez dodanega sladkorja ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 29 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se Piškoti brez dodanega sladkorja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Piškoti brez dodanega sladkorja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 420 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 65g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3g |
| Topne | 0.9g |
| Netopne | 2.1g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 16g |
| Nasičene | 6g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 350mg |
Piškoti brez dodanega sladkorja ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 29 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Piškoti brez dodanega sladkorja ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Piškoti brez dodanega sladkorja ima glikemično obremenitev 29 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →