Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 420 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7g |
| Topne | 2.1g |
| Netopne | 4.9g |
| Beljakovine | 10g |
| Maščobe | 36g |
| Nasičene | 3g |
| Nenasičene | 32g |
| Natrij | 180mg |
piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) ima nizek glikemični indeks (10), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piškoti iz mandljeve moke in naravnih sladil (stevia/eritritol) ima glikemično obremenitev 2 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →