Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pire iz sladkega krompirja ima glikemični indeks 63, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se pire iz sladkega krompirja uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
pire iz sladkega krompirja je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 90 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 21g |
| Sladkorji (skupaj) | 6g |
| Naravni | 6.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3g |
| Topne | 1g |
| Netopne | 2g |
| Beljakovine | 1.7g |
| Maščobe | 0.1g |
| Nasičene | 0.02g |
| Nenasičene | 0.08g |
| Natrij | 36mg |
pire iz sladkega krompirja ima glikemični indeks 63, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
pire iz sladkega krompirja ima zmeren glikemični indeks (63). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
pire iz sladkega krompirja ima glikemično obremenitev 13 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →