Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pica kruh ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 34 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se pica kruh uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
pica kruh lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 260 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 48g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 2.5g |
| Topne | 0.8g |
| Netopne | 1.8g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 2.2g |
| Natrij | 500mg |
pica kruh ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 34 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
pica kruh ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
pica kruh ima glikemično obremenitev 34 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →