Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 5g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 1g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 0.8g |
| Natrij | 350mg |
kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhane leče v paradižnikovi omaki (nadomestek za meso) ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →