Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhan krompir ima glikemični indeks 78, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kuhan krompir uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhan krompir lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 87 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20.1g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.9g |
| Naravni | 0.9g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.8g |
| Topne | 0.5g |
| Netopne | 1.3g |
| Beljakovine | 1.9g |
| Maščobe | 0.1g |
| Nasičene | 0.03g |
| Nenasičene | 0.01g |
| Natrij | 6mg |
Kuhan krompir ima glikemični indeks 78, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kuhan krompir ima visok glikemični indeks (78). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Kuhan krompir ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →