Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruhova solata ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruhova solata uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kruhova solata je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 140 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 22g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 2.2g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 1.5g |
| Beljakovine | 4g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 0.7g |
| Nenasičene | 3.3g |
| Natrij | 350mg |
kruhova solata ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kruhova solata ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kruhova solata ima glikemično obremenitev 14 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →