Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená kaša s čerstvým ananásom má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená kaša s čerstvým ananásom zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsená kaša s čerstvým ananásom je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 95 kcal |
| Sacharidy | 19g |
| Cukry (celkom) | 4.5g |
| Prirodzené | 4.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 0.8g |
| Bielkoviny | 2.5g |
| Tuky | 1.7g |
| Nasýtené | 0.3g |
| Nenasýtené | 1.4g |
| Sodík | 3mg |
Ovsená kaša s čerstvým ananásom má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená kaša s čerstvým ananásom má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsená kaša s čerstvým ananásom má glykemickú záťaž 10 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →