Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný tvaroh má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Ovocný tvaroh zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovocný tvaroh je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 110 kcal |
| Sacharidy | 14g |
| Cukry (celkom) | 13g |
| Prirodzené | 3.0g |
| Pridané | 10g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 7.5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasýtené | 1.5g |
| Nenasýtené | 1g |
| Sodík | 50mg |
Ovocný tvaroh má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný tvaroh má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovocný tvaroh má glykemickú záťaž 8 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →