Čerstvý syr

GI 27 · NízkyGL 1 / 100 g7/10

Nízky GI

27 GI

GL 1 na 100 g

Logi skóre 7/10
  • Veľmi nízka glykemická záťaž
  • Nízky obsah základných mikroživín

Čerstvý syr má glykemický index 27 (Nízky).

Aktualizované 5. 7. 2026 · Zdroje: Tím Logi Nutrition (zloženie podľa USDA, s asistenciou AI) · Nejde o lekárske odporúčanie · Nahlásiť chybu

Logi · Správa inzulínovej rezistencie

Znížte hladinu cukru v krvi múdrejšími voľbami jedla

Čerstvý syr je jeden z 11 143 potravín, ktoré Logi hodnotí pri fotografovaní jedla — aj s porciou.

Pokračovať na webe
Logi app, food index screen

Nutričné hodnoty (na 100g)

90
Kalórie
2.5 g
Sacharidy
12 g
Bielkoviny
3 g
Tuky
na 100g
Kalórie90 kcal
Sacharidy2.5 g
Cukry (celkom)2.5 g
Prirodzené2.5 g
Pridané0 g
Vláknina0 g
Rozpustná0 g
Nerozpustná0 g
Bielkoviny12 g
Tuky3 g
Nasýtené2 g
Nenasýtené1 g
Sodík40 mg

Stupeň spracovania

60%
Mierny
Prečo toto skóre?
  • Veľmi nízka glykemická záťaž
  • Dobrý zdroj bielkovín
  • Minimálne spracované
  • Nízky obsah základných mikroživín
  • Chýba vláknina

Alergény

Obsahuje: mlieko

Recepty s nízkym GI na Logi Food Coach

Často kladené otázky

Aký je glykemický index Čerstvý syr?

Čerstvý syr má glykemický index 27 (Nízky) a glykemickú záťaž 1 na 100 g.

Je Čerstvý syr vhodný pre osoby s inzulínovou rezistenciou?

Čerstvý syr má nízky glykemický index (27), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.

Ako Čerstvý syr ovplyvňuje hladinu cukru v krvi?

Čerstvý syr má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.

Pozrite si Čerstvý syr v aplikácii Logi, s vašou porciou.

Food diary cheat sheet

Zadarmo PDF — 3 strany

Tvoj týždenný jedálny denník

Zaznamenávaj jedlá, glykemickú záťaž a náladu. Vzory uvidíš za 3 týždne.

Žiadny spam. Odhlásiť sa môžeš kedykoľvek.