Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Orechy a mandle má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými nuts sa Orechy a mandle zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Orechy a mandle je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 600 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkom) | 4g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 12g |
| Rozpustná | 3.6g |
| Nerozpustná | 8.4g |
| Bielkoviny | 20g |
| Tuky | 54g |
| Nasýtené | 4g |
| Nenasýtené | 48g |
| Sodík | 1mg |
Orechy a mandle má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Orechy a mandle má nízky glykemický index (15), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Orechy a mandle má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →