Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wrap flatbread heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 35 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wrap flatbread tot de hoogste op glycemische index.
Wrap flatbread kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 290 kcal |
| Koolhydraten | 50g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 1.5g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 6g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 4.8g |
| Natrium | 550mg |
Wrap flatbread heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 35 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wrap flatbread heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Wrap flatbread heeft een glycemische last van 35 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →