Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wortelmuffin heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort wortelmuffin boven gemiddeld op glycemische index.
wortelmuffin is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 50g |
| Suikers (totaal) | 28g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 20g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 10g |
| Natrium | 350mg |
wortelmuffin heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
wortelmuffin heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
wortelmuffin heeft een glycemische last van 30 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →