Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Sumo citrus heeft een glycemische index van 42, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort Sumo citrus tot de laagste op glycemische index.
Sumo citrus is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 47 kcal |
| Koolhydraten | 12g |
| Suikers (totaal) | 9g |
| Natuurlijk | 9.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.4g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.7g |
| Eiwit | 0.9g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.02g |
| Onverzadigd | 0.18g |
| Natrium | 1mg |
Sumo citrus heeft een glycemische index van 42, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Sumo citrus heeft een lage glycemische index (42), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Sumo citrus heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →