Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
sugar-apple heeft een glycemische index van 54, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort sugar-apple tot de laagste op glycemische index.
sugar-apple is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 94 kcal |
| Koolhydraten | 23.6g |
| Suikers (totaal) | 22.8g |
| Natuurlijk | 22.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.4g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.7g |
| Eiwit | 2.1g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.2g |
| Natrium | 4mg |
sugar-apple heeft een glycemische index van 54, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
sugar-apple heeft een lage glycemische index (54), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
sugar-apple heeft een glycemische last van 13 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →