Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ster pasta heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 41 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort ster pasta boven gemiddeld op glycemische index.
ster pasta is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 75g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.2g |
| Natrium | 5mg |
ster pasta heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 41 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
ster pasta heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
ster pasta heeft een glycemische last van 41 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →