Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spaanse honing heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Spaanse honing boven gemiddeld op glycemische index.
Spaanse honing is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 304 kcal |
| Koolhydraten | 82.4g |
| Suikers (totaal) | 82.1g |
| Natuurlijk | 82.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.2g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.1g |
| Eiwit | 0.3g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 4mg |
Spaanse honing heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Spaanse honing heeft een matige glycemische index (58). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Spaanse honing heeft een glycemische last van 48 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →