Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Soya-eiwitcrispies heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort Soya-eiwitcrispies tot de laagste op glycemische index.
Soya-eiwitcrispies is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 20g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 60g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 3.3g |
| Natrium | 600mg |
Soya-eiwitcrispies heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Soya-eiwitcrispies heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Soya-eiwitcrispies heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →