Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof tot de laagste op glycemische index.
Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 480 kcal |
| Koolhydraten | 28g |
| Suikers (totaal) | 13g |
| Natuurlijk | 10.0g |
| Toegevoegd | 3g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 13g |
| Vet | 34g |
| Verzadigd | 4g |
| Onverzadigd | 28g |
| Natrium | 80mg |
Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Noten- en zadenreep met natuurlijke zoetstof heeft een glycemische last van 10 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →