Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
nieuwe aardappel heeft een glycemische index van 57, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort nieuwe aardappel boven gemiddeld op glycemische index.
nieuwe aardappel is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 75 kcal |
| Koolhydraten | 17g |
| Suikers (totaal) | 0.8g |
| Natuurlijk | 0.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0.02g |
| Onverzadigd | 0.08g |
| Natrium | 7mg |
nieuwe aardappel heeft een glycemische index van 57, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
nieuwe aardappel heeft een matige glycemische index (57). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
nieuwe aardappel heeft een glycemische last van 10 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →