Coeur de pigeon-tomaat

GI 15 · LaagGL 1 / 100 g10/10

Lage GI

15 GI

GL 1 per 100 g

Logi-score 10/10
  • Lage glycemische last
  • Laag eiwitgehalte

Coeur de pigeon-tomaat heeft een glycemische index van 15 (Laag).

Bijgewerkt op 3 sep 2026 · Bronnen: Logi Nutrition Team (USDA-afgeleide samenstelling, AI-ondersteund) · Dit is geen medisch advies · Meld een fout

Logi · Insulineresistentie beheren

Verlaag uw bloedsuiker door slimmere voedingskeuzes

Coeur de pigeon-tomaat is een van de 11.147 voedingsmiddelen die Logi beoordeelt wanneer je een maaltijd fotografeert — met de portie.

Doorgaan op het web
Logi app, food index screen

Voedingswaarden (per 100g)

18
Calorieën
3.9 g
Koolhydraten
0.9 g
Eiwit
0.2 g
Vet
per 100g
Calorieën18 kcal
Koolhydraten3.9 g
Suikers (totaal)2.6 g
Natuurlijk2.6 g
Toegevoegd0 g
Vezels1.2 g
Oplosbaar0.4 g
Onoplosbaar0.8 g
Eiwit0.9 g
Vet0.2 g
Verzadigd0.03 g
Onverzadigd0.17 g
Natrium5 mg

Verwerkingsgraad

5%
Minimaal
Waarom deze score?
  • Lage glycemische last
  • Rijk aan antioxidanten en vitaminen
  • Hoog watergehalte
  • Laag eiwitgehalte
  • Laag vetgehalte

Allergenen

Geen EU-14 allergeen vermeld

Low-GI recepten op Logi Food Coach

Veelgestelde vragen

Wat is de glycemische index van Coeur de pigeon-tomaat?

Coeur de pigeon-tomaat heeft een glycemische index van 15 (Laag) en een glycemische lading van 1 per 100 g.

Is Coeur de pigeon-tomaat goed voor mensen met insulineresistentie?

Coeur de pigeon-tomaat heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.

Hoe beïnvloedt Coeur de pigeon-tomaat het bloedsuiker?

Coeur de pigeon-tomaat heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.

Bekijk Coeur de pigeon-tomaat in de Logi-app, met jouw portie.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 pagina's

Je wekelijks voedingsdagboek

Noteer maaltijden, glycemische lading & stemming. Ontdek patronen in 3 weken.

Geen spam. Altijd opzegbaar.