Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
biet heeft een glycemische index van 61, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort biet boven gemiddeld op glycemische index.
biet is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 43 kcal |
| Koolhydraten | 9.6g |
| Suikers (totaal) | 6.8g |
| Natuurlijk | 6.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.8g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 2g |
| Eiwit | 1.6g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.17g |
| Natrium | 78mg |
biet heeft een glycemische index van 61, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
biet heeft een matige glycemische index (61). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
biet heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →